Zpráva SRPŠ

• Post published:2.7.2024

Milí rodiče,

prázdniny začaly a tak bychom vám chtěli popřát, ať si je užijete co nejlépe. Zároveň bychom vás rádi seznámili s tím, co se aktuálně děje v SRPŠ. Rádi bychom vyzdvihli ty nejdůležitější body:

1. Příspěvek do fondu SRPŠ
Rádi bychom tímto poděkovali všem rodičům, kteří již uhradili členský příspěvek do fondu SRPŠ. Zároveň stále nabízíme možnost příspěvek pro letošní školní rok uhradit. V tom případě poprosíme zaslat 300 Kč na transparentní účet vedený u Fio banky 2101524080/2010. Do poznámky, prosíme, napsat jméno žáka či žákyně. Předem děkujeme!

2. Výběrové řízení do vedení SRPŠ
Aktuálně SRPŠ hledá nadšence z řad rodičů, kteří by měli zájem se podílet na vedení SRPŠUcházet se můžete o pozici předsedy a místopředsedy. Podívejte se na dotazník, kde jsou veškeré informace a v případě zájmu ho vyplněný odešlete do 30. 9. 2024.

3. Rodičovské kavárny
Jistě jste si všimli, že se nově na škole konají rodičovské kavárny. Setkávání s odborníkem na téma spojené s dětmi a rodičovstvím. Budeme rádi, když s námi budete sdílet zpětnou vazbu na již proběhlá setkání, nebo nám skrze tento dotazník pošlete nápady na další témata, která by Vás zajímala.

SRPŠ informační leták