ZÁKLADNÍ ŠKOLA VRANÉ NAD VLTAVOU

Snídaně před školou – termín přeložen

Vážení rodiče, milí žáci,
vzhledem k nepříznivé předpovědi počasí a celkovému aktuálnímu stavu nejistoty povodní kolem Vltavy jsme se rozhodli nezatěžovat Vás rodiče i Policii ČR pořádáním snídaně pře školou v těchto nepříznivých podmínkách.
Máme velký zájem podporovat pohyb dětí i omezení dopravní zátěže před školou, chceme společně s Vámi a dětmi sdílet zážitky při setkání u Vámi připraveného občerstvení, a proto naši akci týdne pěšky do školy pouze posouváme o týden dál.
Pevně věříme, že mnohým z Vás posunutím akce situaci s dopravou do školy zjednodušíme a těm, kteří již pro své děti dobroty připravili, děkujeme za pochopení a vstřícnost v této pro mnoho z Vás zátěžové situaci.

Společnou snídaní před školou zahájíme další ročník týdne “PĚŠKY DO ŠKOLY”.
Těšíme se na všechny děti, rodiče a vranskou veřejnost. Přijďte pěšky, přijeďte na kole nebo koloběžce, autobusem nebo vlakem. Jen auta nechte doma.
Těšíme se na společné setkání u kávy a ranních dobrot.