ZÁKLADNÍ ŠKOLA VRANÉ NAD VLTAVOU

Slavnostní otevření školního hřiště

Středa 11. září 2024 se nesla ve vranské škole ve znamení slávy – po rozsáhlé letní rekonstrukci za 1,7 milionu Kč jsme otevírali naše školní hřiště. Nyní tak máme nejen nový a bezpečný povrch, ale i větší prostor pro míčové hry, větší počet košů na basket, nové fotbalové branky, výhodněji umístěné nové doskočiště.
Součástí slavnostního programu bylo jak poděkování zřizovateli – obci Vrané nad Vltavou – s přestřižením pásky paní starostkou Danou Ullwerovou, slavnostním výkopem panem místostarostou Davidem Ballingem a předáním květin, tak sportovně-zábavný program nejdříve pro 1. stupeň a poté pro 2. stupeň.
Prvostupňáci si společně se svými paními učitelkami a asistentkami užili nejrůznější druhy štafet a předvádění a hádání sportů, druhostupňáci opět za vydatné podpory svých dospěláků propojili sport a přemýšlení při štafetách a živém Člověče, nezlob se.
Počasí vyšlo a tak jsme si slavnostní dopoledne všichni užili. Teď už se těšíme na pravidelné využívání hřiště nejen v hodinách tělocviku.