ZÁKLADNÍ ŠKOLA VRANÉ NAD VLTAVOU

Přespolní běh 2. stupně

Dne 2. října se žáci druhého stupně zúčastnili přespolního běhu v Dobřichovicích, kde soutěžili ve čtyřech kategoriích. Celkově se závodu účastnilo 12 škol z okresu Praha-západ.

Jako první se na trať vydaly mladší dívky, které si vedly skvěle. Nejlepší výkon předvedla Bára Houdková, která zvítězila, a celé družstvo mladších dívek získalo krásné 2. místo. 🥈

Následoval závod starších dívek, které se umístily na solidním 8. místě. Zářila zejména Áďa Houdková, která doběhla na výborném 2. místě.

Poté přišla řada na mladší kluky. Ti předvedli vynikající výkony, přičemž Franta Rabiňák získal 2. místo a Jáchym Král doběhl třetí. Díky těmto skvělým výsledkům kluci ovládli celý závod a postoupili do krajského kola! 🥇

Závod zakončili starší kluci, kteří si oproti loňsku výrazně polepšili a umístili se na 6. místě.

Všichni si akci užili a nasbírali cenné zkušenosti.

Děkujeme a všem moc gratulujeme!

Jakub Žemlička a Jakub Mareček