ZÁKLADNÍ ŠKOLA VRANÉ NAD VLTAVOU

Pěšky do školy

Týden “Pěšky do školy” se blíží do finále a my chceme moc poděkovat všem rodičům, kteří dětem dávají možnost se po ránu rozhýbat, popovídat si, někoho nebo s něčím se potkat.

Těší nás, kolik dětí se do školy dopravuje pěšky, na kolech nebo koloběžkách a zároveň při tom většina z nich respektuje pravidla pohybu na silnici. Prosíme rodiče, připomínejte dětem pravidla bezpečnosti zejména u dětí, které využívají elektrické koloběžky, hoverboardy apod.

Oceňujeme množství našich “přespoláků”, kteří začali využívat autobus, je v tomto týdnu opravdu plný 🙂

Je pro nás důležité, aby byla situace před školou a okolo školy bezpečná. Budeme moc rádi, když se nám podaří pokračovat v šetrném způsobu dopravy i v dalších týdnech a měsících.