ZÁKLADNÍ ŠKOLA VRANÉ NAD VLTAVOU

Jaké bylo naše září …

Letos už jsme ve čtvrté třídě. Jsme už trochu větší. Jsme ve stejné třídě jako loni. Na víkendy si bereme naše myšky Žofku a Bertíka a pak si vyprávíme, co jsme zažili. Byli jsme na krátkém výletě se 4.B a hráli jsme deskovky a dali si zmrzlinu. Hodně věcí je stejných jako loni, ale máme ve škole parlament a v něm Viktora a Emu. Učíme se spolu a můžeme si říct, co nás baví a co chceme dělat. Chutnaly nám dobroty na snídani před školou a úplně všechno jsme snědli. Na snídani bylo hodně lidí a taky policie. A ta snídaně byla ekologická. Max z naší třídy žije teď v Belgii, ale byl u nás na návštěvě a vyprávěl o škole a olympiádě. Moc mě bavilo, když Róza vyprávěla o Sicílii. Na angličtinu máme pana učitele a je nás ve třídě jen půlka a to je super, protože hodně mluvíme. Těšíme se na učení venku a určitě to bude celý den. A čteme si společně Julii a žraloka a hodně nás to baví. A v nové třídě máme vyjížděcí stolečky na počítače. Až skončí říjen, zase napíšeme.

holky a kluci ze 4.