ZÁKLADNÍ ŠKOLA VRANÉ NAD VLTAVOU

Do konce dotazníkového šetření Mapa školy zbývají dva dny. Zajímá nás Váš názor!

Milí žáci, vážení rodiče, zákonní zástupci,

cílem naší školy je, aby se děti do školy těšily a cítily se zde bezpečně, učitelé předávali znalosti a vědomosti s chutí a svou práci měli rádi, aby se zaměstnancům ve škole dobře pracovalo a aby také rodiče měli ke škole důvěru.

Zda se nám to daří a co bychom případně měli změnit, nám musíte říct vy, kteří jste do chodu školy zapojení. Výstup z Mapy školy je pro nás proto velmi důležitý. Poskytne nám zpětnou vazbu od žáků, rodičů a pracovníků školy o tom, jak se ve škole cítí a jak škola naplňuje jejich představu o vzdělávání jako takovém. Dotazníkové šetření nám napoví, na jaké oblasti se zaměřit a co by bylo dobré upravit nebo změnit.

Proto Vás prosíme o spolupráci ve vyplnění dotazníku MAPA ŠKOLY.  Otázky se týkají vzdělávání, komunikace a různých oblastí ve škole. Na podobné otázky budou odpovídat všichni účastníci šetření.

O výsledcích Vás budeme informovat a zveřejníme je na webu školy.

Zjišťování je v elektronické podobě. Přihlašovací údaje obdržíte tento týden od třídního učitele vašeho dítěte. Šetření se účastní vždy jen jeden zástupce dítěte. Máte-li na škole více dětí, vyplníte dotazník za každé z nich. Dotazník je nutné vyplnit do 31. 3. 2022. Pokud vám on-line varianta dotazníku nevyhovuje, napište nám, předáme Vám tištěný dotazník, který budete moci  anonymně vhodit do schránky školy.

Dotazník naleznete na odkazu: www.mapaskoly.cz, kde zadáte heslo.

Děkuji vám, že se do šetření „MAPA ŠKOLY“ zapojíte i za vaše názory a pomoc.

Daniela Pořízková, ředitelka školy